REZİSTANSSEPETİ.COM.TR
" Online Rezistans Satış "
REZİSTANS HESAPLAMA
" Hesaplamak Çok Kolay... "
(0850) 888 87 88
" Bir Çağrı Kadar Yakın... "

serpantin rezistans

Serpantin Isıtıcı

M Tipi Serpantin Isıtıcı

U Tipi Serpantin Rezistans

U Tipi Serpantin Rezistans

Serpantinli Isıtıcı

Serpantinli Isıtıcı

Serpantin Isıtıcı

Serpantin Isıtıcı

Serpantinli Rezistans İmalatı

Serpantinli Rezistans İmalatı

Serpantinli Isıtıcı

Serpantinli IsıtıcıSerpantin Rezistans

Serpantin Rezistans, serpantin yüzeyinden iyi bir ısı transferi sağlanması amacı ile kullanılmaktadır. Serpantin ısıtıcılar, Cr-Nİ ve DKP borular kullanılarak imal edilmektedir. Serpantin rezistans; fırınlar, sanayi fırını, boya kurutma fırını, fikse makinaları, fanlı üflemeler, tolkar makinesi vs. gibi alanlarda tercih edilmektedir.

Serpantinli Rezistans Kullanım Alanları

Serpantin Rezistanslar, fırınlar, sanayi fırını, boya kurutma fırını, Fikse makinaları, Fanlı üflemeler, Tekstil makineleri hava ısıtıcıları, Kurutma makineleri hava ısıtıcıları, Klima santral hava ısıtıcıları, Hava soğutucuları, Turbo şarj soğutucular, Yağ soğutucuları ,Su soğutucuları. gibi alanlarda tercih edilmektedir. Serpantin Akışkan Tipleri Hava, su, deniz suyu, yağ, buhar, kızgın yağ, kimyasal içerikli sıvılar

Serpantinli Rezistans Teknik Özellikler

Serpantin Isıtıcı elementi genel olarak Cr-Ni borulardan üretilmektedir. Aynı zamanda, bakır ve DKP borular ile de üretim sağlanmaktadır. Serpantin; teknik anlamı ile kıvrılmış veya bükülmüş borularla yapılmış, ısı akışını yaygınlaştırmak için tercih edilen bir ısıtıcı ekipmanıdır.

Serpantin Rezistans Nedir ?

Serpantin ısıtıcı rezistans ısıtma ve soğutma sistemlerinde çokça kullanılır. Amacı, ısıtılan ya da soğutulan akışkanın, sıcak ya da soğuk yüzey ile temas alanını arttırmaktır. Temel anlamda ısı akışını yaygınlaştırmak için kullanılan bir ısıtıcı ekipmanıdır.

SERPANTİN REZİSTANS ÇEŞİTLERİ

» DKP kanatlı boş serpantin/serpantinler » Paslanmaz kanatlı boş serpantin » Rezistans üzeri, DKP / paslanmaz kanatlı serpantinler

Daha Fazla Bilgi İçin
Daha Fazla Bilgi İçin
Daha Fazla Bilgi İçin
Daha Fazla Bilgi İçin